O společnosti lupera-tech s.r.o.

Lupera-tech s.r.o. česká výrobní a distribuční společnost specializovaná na výrobu monolitních tvrdokovových nástrojů: stopkové frézy, vrtáky, výstružníky a speciální řezné nástroje. Obchodně zastupujeme italskou společnost UFS s.r.l. specializující se na výrobu závitníků. 

Filozofií společnosti je poskytnout naším zákazníkům komplexní a inovativní řešení pro různé aplikace s důrazem na vysokou produktivitu obrábění a stím spojené snížení výrobních nákladů.

Výzkum a vývoj monolitních tvrdokovových nástrojů zajišťujeme ve spolupráci se sítí mezinárodních specialistů v oblasti strojů, materiálů a povrchových technologií. Díky kombinaci znalostí aplikačních poradců se zkušenostmi naších zákazníků, vytváříme produkty vykazují vynikající výkon.

Výroba v našem výrobním závodě v Lutíně (Česká republika). Vlastníme naše zařízení na výrobu nástrojů, vyrábíme nástroje pro různá průmyslová odvětví po celé zemi, a také spolupracujeme s distributory se zastoupením na evropských trzích. Jsme specialisté na výrobu řezných nástrojů – zejména fréz, vrtáků a speciálních tvrdokovových nástrojů. Flexibilita ve výrobě se promítá do rychlého dodání zakázek a skutečnost, že vlastníme naše výrobní zařízení, znamená, že zajišťujeme optimální úroveň služeb a rychlost dodávek.

  • Kvalita, inovace a servis pro vyšší výkonnost výroby.
  • Vysoce kvalitní suroviny.
  • Optimalizované geometrie pro vyžší výkon.
  • Vysoce přesná výroba a kontrola kvality s nejmodernějšími stroji.